... zpět do života

 

Pomoc blíž

 

Elim Vsetín poskytuje služby pro lidi bez domova téměř dvacet šest let. Jedna ze součástí naší práce je Terénní práce Elim, která funguje více než osm let a pomáhá lidem bez domova vrátit se ze života na ulici zpět do života. Staňte se součástí naší práce a pomozte zlepšovat život na Vsetínsku a v jeho okolí! V současné době potřebujeme vyměnit naši dodávku, která dosluhuje. Je naším nezbytným nástrojem, neboť dopravuje terénní pracovníky na odlehlá místa k těm, kdo nutně potřebují jídlo, oblečení, hygienické potřeby nebo sociální poradenství. Tím, že nám na tuto dodávku přispějete, se stanete součástí našeho týmu, stanete se těmi, kteří aktivně pomohou osamoceným lidem.

 

   

 

 

 

Co potřebujeme?

V Terénní práci Elim využíváme dodávku, kterou dopravujeme jídlo, oblečení, hygienické potřeby na odlehlá místa k těm, kteří nutně potřebují naši pomoc. Je také prostředkem, kde probíhá sociální práce.
Tato dodávka již dosluhuje a potřebuje vyměnit. Snažíme se o to, abychom do května 2018 získali 300 000 Kč na koupi starší dodávky typu VW transportér.

Proč dodávku a k čemu se bude používat?

Svou velikostí je dodávka ideální k přepravě většího množství věcí, jako jsou krabice s oblečením, základní potravinová pomoc, hygienické potřeby, ale také k vytvoření mobilní kanceláře, v níž lze přímo na místě s klientem řešit sociální poradenství.

Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat na +420 720 736 723 nebo e-mailem na adela.kalacova@elimvsetin.cz. Na Váš dar vystavíme darovací smlouvu pro účely odpočtu ze základu daně pro daný rok.

Chcete nám příspět běžným převodem na účet?

Číslo účtu 2700485191/2010
Variabilní symbol: 900
Do zprávy pro příjemce: Pomoc blížKe dni 17. 4. 2018 máme díky firemním a individuálním dárcům 233 000 Kč.

K našemu cíli chybí jen 70 000 Kč. Věříme, že i díky Vám našeho cíle dosáhneme :)


 

Svět oken

Obec Tlumačov


       
       

SB

       

     
       

 

 
Podpořte nás

Sledujte nás na facebooku

Mohlo by Vás zajímat
Aktuality
03.04.2018 | Skupinové aktivity v SR
 

Program aktivit na duben 2018.

 
Skupinové aktivity v SR
 

všechny aktuality »

Copyright © 2009 - 2013
All Rights Reserved.

 

Katalog sociálních služeb Zlínského kraje    

Elim Vsetín, o.p.s.