POMOC BLÍŽ - POMOC LÍP

 

V minulém roce jsme Vás informovali o podaném investičním projektu POMOC BLÍŽ - POMOC LÍP v rámci dotačního titulu Evropské unie ve výši 11 360 000 Kč, který řeší rekonstrukci Azylového domu Elim
a zakoupení nového auta terénní pomoci, tzv. Mobil help. Tento projekt NEBYL V TOMTO ROCE PODPOŘEN, nicméně hledáme nové zdroje financování a sbírka na tyto účely pokračuje dál, a to ve dvou fázích.

 

POMOC BLÍŽ

Získání financí na nákup staršího vozu Volkswagen Multivan ve výši 300 000 Kč pro službu v terénu,
a to do května roku 2018. Nákup tohoto auta pomůže zajistit rychlou a přímou pomoc pro potřebné přímo na ulici a na těžko dostupných a odlehlých místech.

 

Ilustrační foto


Možnost jak přispět

Hotově
• V sídle společnosti Elim Vsetín, o.p.s., Horní Jasenka 119, 755 01 Vsetín, kdykoliv službě v azylovém domě.
• Účetní společnosti Elim Vsetín, o.p.s., Smetanova 1484, 755 01 Vsetín, („věžák", 5. patro), pondělí až pátek od 8.00 hod. do 15.00 hod.


Převodem na účet
Číslo účtu 2700485191/2010
Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, Pomoc blíž
Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo


Telefonní číslo bude použito pro naši komunikaci s Vámi ve smyslu vystavení potvrzení o daru nebo vystavení darovací smlouvy, kterou můžete použít pro odečet základů daně v daňovém přiznání za daný rok.
V případě dotazů se obracejte na Adélu Kaláčovou, tel. 720 736 723, adela.kalacova@elimvsetin.cz


POMOC LÍP


Podání nového investičního projektu, řešícího především rekonstrukci střechy azylového domu, která je v havarijním stavu. V podkroví vzniknou dva nové byty, multifunkční klubovna, kaple, šatník, sušárna prádla, nová plynová kotelna a další technické zázemí služby. Ke dvěma stávajícím pokojům přibude nové sociální zázemí. V noclehárně pro muže se nainstaluje rekuperační jednotka pro odvod použitého vzduchu mimo objekt. Fasáda budovy se sjednotí a staré vstupní dveře se vymění za nové. Proběhnou další stavební úpravy, které přinesou zkvalitnění zázemí pro klienty (odhlučnění pokoje, doplnění nouzového osvětlení apod.).

 

 

 


Možnost přispění

Hotově
• V sídle společnosti Elim Vsetín, o.p.s., Horní Jasenka 119, 755 01 Vsetín, kdykoliv službě v azylovém domě
• Účetní společnosti Elim Vsetín, o.p.s., Smetanova 1484, 755 01 Vsetín, („věžák", 5. patro), pondělí až pátek od 8.00 hod. do 15.00 hod.

Převodem na účet
Číslo účtu 2700485191/2010
Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, Pomoc líp
Variabilní symbol: Vaše telefonní čísloTelefonní číslo bude použito pro naši komunikaci s Vámi ve smyslu vystavení potvrzení o daru nebo vystavení darovací smlouvy, kterou můžete použít pro odečet základů daně v daňovém přiznání za daný rok.
V případě dotazů se obracejte na Adélu Kaláčovou, tel. 720 736 723, adela.kalacova@elimvsetin.cz


Děkujeme Vám všem, kteří jste nás doposud podpořili částkou 1 213 346 Kč, a to zejména:


Církvím: Církev bratrská Maják, Církev bratrská Jasenka, Církev bratrská Tábor, Církev bratrská Karlovy Vary, Církev bratrská Velká Lhota, Církev adventistů sedmého dne Vsetín

 

Firmám: VW Wachal, a.s., HB Optimum, David S Agency, s.r.o., Svar technic, s.r.o., IVF Czech Republik, Ptáček-pozemní stavby, s.r.o., Lázně Luhačovice, Austin Detonator, Rozvaděče Vsetín


Jednotlivcům: Navrátilová Lenka, Raška Daniel, Šmírová Eva, Savková Ester, Kubišová Silvie, Uhřík Karel, Hurta Miroslav, Cvejnová Jindřiška, Chytil Ondřej, Trlica Jan, Růžička Jiří, Chromčák Jiří, Husa Tomáš, Baksa Bohuslav, Kašpar Ladislav, Skalková Hana, Procházka Robert, Chromčáková Jarmila, Hurta Pavel, Uhříková Libuše, Srněnská Zdenka, Savko Jiří, Slováček Pavel, Spáčilová Marta, Savko Vratislav, Chromčák Stanislav

Obcím: Jablůnka

 

Podpořte nás

Sledujte nás na facebooku

Mohlo by Vás zajímat
Aktuality
03.05.2018 | Skupinové aktivity v SR
 

Program aktivit na květen 2018.

 
Skupinové aktivity v SR
 

všechny aktuality »

Copyright © 2009 - 2013
All Rights Reserved.

 

Katalog sociálních služeb Zlínského kraje    

Elim Vsetín, o.p.s.